Życie to nie usterka…

28 października w godzinach popołudniowych z inicjatywy przewodniczącego szkoły, Juliana Ledwosa, spędziliśmy wspólnie czas w krakowskim kinie Cinema City Zakopianka. Poznaliśmy historię nastolatka, Barney’a, który   jako jedyny w szkole nie miał przyjaciela ani jego namiastki - podręcznego robota. Gdy dostał go na urodziny-a był to prezent od taty i babci- okazało się, że jest wadliwy i to przysporzyło mu  masę niespodziewanych problemów.  Roy Usterka zainspirował nas do refleksji o tym, co w życiu jest ważne: ludzkie relacje, rodzina, dom, przyjaciele czy też gadżety, którymi możemy się pochwalić przed wirtualnymi znajomymi w wyimaginowanym wirtualnym świecie… .

Polecamy wszystkim tym, którzy szczególną wagę przykładają do życia, któremu rytm narzucają gadżety a nie wspólnie spędzony czas z przyjaciółmi w najprawdziwszym świecie- realnym.