Nabór na wolne stanowisko pracy „Asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (ASPE) w Zespole Placówek Oświatowych w Drogini

Szanowni Państwo,
w związku z przystąpieniem Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Myślenicach oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Drogini/Przedszkole Samorządowe w Drogini do projektu pod nazwą „Asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - pilotaż” wdrażanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa 2, Działanie 2.10. Wysoka jakość systemu oświaty, współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, placówki te zobowiązane są do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy „Asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (ASPE)”.

W załączniku oferta pracy.