Wycieczka uczniów naszej szkoły do Warszawy

W dniach 7-9 września 2022 uczniowie klas VIII oraz kilkoro uczniów z klas VI i VII uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszego dnia pobytu w stolicy mieliśmy okazję zobaczyć Stare Miasto, po którym oprowadzała nas lokalna pani przewodnik. Tego dnia zwiedziliśmy również Stadion Narodowy.

Drugiego dnia zobaczyliśmy Park Łazienkowski, w którym wzięliśmy udział w ciekawej grze miejskiej. Następnym przystankiem naszego wyjazdu był Pałac Kultury i Nauki, z którego mogliśmy podziwiać piękną panoramę Warszawy. Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik. Mieliśmy tam okazję poznać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach.

Trzeciego dnia naszej wycieczki pojechaliśmy do Wilanowa, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych w pięknym pałacu Króla Jana III Sobieskiego.

Uczniowie pełni wrażeń wrócili do domu i mamy nadzieję, że ta wycieczka zapadnie głęboko w ich sercach i wspomnieniach.