Św. Mikołąj istnieje, odwiedził nas!

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym dniu odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Od samego rana z każdej strony  po korytarzach kręciły się dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach z elementami ubioru świątecznego. Szkolny korowód mikołajkowy złożony z Mikołaja i jego asysty, z workiem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. SU z tej okazji zorganizował również akcję  "świąteczne przebranie to nie pytanie".  Akcja cieszyła się dużą popularnością. W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)