Astronomia w Myślenicach

Drodzy Uczniowie

Wspólnie z Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym w Myślenicach organizuję spotkania miłośników astronomii, które w swoim zamierzeniu mają propagować astronomię, uczyć przeprowadzania samodzielnych obserwacji, pogłębiać wiedzę z zakresu astronomii i nauk pokrewnych oraz integrować osoby o podobnych zainteresowaniach i zachęcać do ogólnodostępnych projektów astronomicznych skierowanych
do miłośników astronomii oraz młodzieży szkolnej.
Spotkania, zajęcia i wykłady odbywać się będą w Myślenicach w „piwnicy pod lwem" należącej do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach. W zamierzeniu jest stworzenie dwóch grup jednej dla młodzieży powyżej 11-12 roku życia oraz kolejna dla młodzieży starszej i dorosłych, jeśli tacy będą chcieli uczestniczyć w organizowanych zajęciach.  Zajęcia z założenia będą bezpłatne.

Mam nadzieję, że nasz pomysł spotka się z dużym zainteresowaniem oraz pomocą z Państwa strony w dotarciu z tą informacją do młodzieży i wszystkich zainteresowanych, niekoniecznie jeszcze uczących się, do której kierujemy te zajęcia.

W przypadku dodatkowych pytań służę niezbędną informacją, a więcej szczegółów oraz formularz dla zainteresowanych znajduje się na stronie: http://mojaastronomia.pl/mkma

Radosław Ambroży