Program Szkolny Klub Sportowy

W grudniu 2022 roku zakończyła się edycja programu Szkolnego Klubu Sportowego, w którym nasza szkoła bierze udział drugi rok. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć gier i zabaw ruchowych, mini gier zespołowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego. W zajęciach SKS brały udział dziewczynki z obecnych klas 3 i 4.

Od stycznia 2023 roku ruszyła następna edycja, w której będzie brała udział grupa dziewczynek i grupą chłopców.

Na zakończenie całego cyklu zajęć dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy, zdjęcia wykonano przy użyciu Green Screen z programu Laboratoria Przyszłości.