Warsztatyekologiczne „Woda w przyrodzie”

W dniach 17 i 24 października 2022r. klasy 4a i 4b wzięły udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem „Woda w przyrodzie” organizowanych przez Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak cennym skarbem jest woda, jaką spełnia rolę oraz jaki proces musi przejść, zanim pojawi się w naszych domach w kranie. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły, w których rozwiązywali różne zadania, sprawdzając swoją wiedzę na temat wody i środowiska. Najlepsze drużyny otrzymały nagrody.Kolejnym etapem warsztatów był konkurs wiedzy przeznaczony dla uczniów klas 4 z gminy Myślenice. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Emilia Klakla zajęła 7 miejsce, a Patrycja Batko – 10. Dziewczynkom gratulujemy wyników!