Obydwie akcje odbyły się w poprzednim tygodniu (14.02.2023 i 16.02.2023).
Z akcji: "Pączek dla Afryki" - uzbieraliśmy 646 zł i 25 gr. Pieniądze zostały przekazane pani Edytce (Katechetka), która przekaże je Braciom Kapucynom, którzy swoją działalnością wspierają różne projekty realizowane w Afryce, tj.: budowa studni, wspieranie edukacji, budowa szkół, zakup żywności, poprawa warunków życiowych afrykańskich dzieci itp...
Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie nas w tych przedsięwzięciach.

Szkolny Wolontariat:)