Powitanie Wiosny w młodszych klasach

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. Uczniowie klas I – III wzięli udział w szkolnym konkursie międzyklasowym pn. „Kapelusz Pani Wiosny”. Z pomocą rodziców przygotowali na ten dzień przepiękne kapelusze, czapki, opaski i wianki. Na sali gimnastycznej każda klasa ze swoją wychowawczynią zaprezentowała wiosenne nakrycia głowy z kwiatami, motylami, ptakami przylatującymi na wiosnę, zwierzętami budzącymi się ze snu zimowego. Wysiłki uczniów oceniała komisja i wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w postaci gier planszowych zakupionych przez Radę Raodziców. Pierwsze miejsce zdobyła klasa IIa, drugie klasa IIb, trzecie klasa I b.