Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

W środę, 31 maja gościliśmy w naszej szkole Pana Waldemara Cichonia, autora uwielbianej przez dzieci serii książek o kocie Cukierku. Należy nadmienić, że rozpoczynająca serię bestsellerowa książka Waldemara Cichonia „Cukierku, ty łobuzie!” została wpisana w 2017 roku na listę lektur szkolnych. Niech Was jednak nie zwiedzie słodkie imię tego zwierzaka. Cukierek to kot z temperamentem, to kot, który na miejscu nie usiedzi nawet chwili. Z Cukierkiem życie z pewnością nie jest nudne, a jego przygody autor opisał już w wielu tomach. Na spotkaniu Pan Cichoń opowiedział dzieciom o prawdziwym Cukierku (tak, tak, Cukierek istnieje! Mieszka w domu autora i jest nieustającą inspiracją literacką), przeczytał fragment przygód Cukierka. Oczywiście, znalazł się też czas na pytania do autora. Każdy chętny dostał autograf. Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników psów. Pan Cichoń napisał też trzy tomy przygód Riko, psa rasy border collie. Cukierek i Riko to dopiero jest ekipa!

Bardzo dziękujemy Panu Waldemarowi Cichoniowi za odwiedziny!

P.S. Prawie wszystkie książki Waldemara Cichonia są dostępne w szkolnej bibliotece.