Spektakl taneczno - muzyczny pt. "Showman"

W poniedziałek 2 października uczniowie klas 6 i 7 mieli okazję uczestniczyć w spektaklu taneczno - muzycznym pt. "Showman", który zainspirowany został niezapomnianym filmowym musicalem "The Greatest Showman".

"Showman" to historia wizjonera gotowego na wszystko, by urzeczywistnić swoje artystyczne marzenia, stając się sensacją na skalę światową. Śmiało przekraczając granice tradycyjnego teatru, spektakl ten przeniesie widza w fascynujący świat magii i emocji.

Spektakl "Showman" to efekt półrocznych prób z młodzieżą w nowopowstałym Myślenickim Teatrze Musicalowym.

Reżyseria: Jakub Piotrowicz, Andrzej Starowicz

Scenariusz: Andrzej Starowicz, Monika Wojciechowska

Kierownik muzyczny: Monika Wojciechowska oraz Wojciech Zwierniak

Obsada: Blisko 60 artystów z całej Polski, głównie z Myślenic.

Przedstawienie łączyło w sobie taniec, elementy współczesnej sztuki, działania multimedialne oraz nowoczesne rozwiązania sceniczno-techniczne. Młodzieży przyniosło ono niezapomniane wrażenia.