I miejsce naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie „Ekologia w moim domu”

Uczniowie z klas 1-3 z naszej szkoły, brali udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie, pod tytułem: „Ekologia w moim domu”.

W tym roku na konkurs wpłynęła rekordowa liczba 454 prace z 14 województw Polski.

W kategorii:
- praca plastyczna (plakat – format do A3 lub komiks –formy płaskie) nadesłano łącznie 303 prac: kl. I-III – 109 i kl. IV - VIII – 194

- praca multimedialna (film, nagranie piosenki, wywiad,reportaż, prezentacja) nadesłano łącznie 54 prac: kl. I-III – 10 i kl. IV - VIII– 44

- praca literacka (forma dowolna np. wiersz,opowiadanie) nadesłano łącznie 97 prac: I-III – 29 i kl. IV - VIII – 68

Z dumą informujemy, iż I miejsce w kategorii PRACA PLASTYCZNA dla kategorii wiekowej 1-3, zdobyła Jagoda Mleczek, uczennica klasy 3b.

Nagrodę i dyplom uznania wręczyła jej nasza pani dyrektor – Dorota Płatek.

Bardzo gratulujemy Jagodzie i zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w konkursach. :)