Turniej BRD

W środę 10 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach gminnych Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Uczniowie mieli do wykonania trzy zadania: rozwiązanie testu teoretycznego, manewry na miasteczku drogowym, tor przeszkód. Każdy z uczestników w każdej konkurencji występował sam, a punkty za działania sumowane były w grupie. Grupę młodszą reprezentowali: Jagoda Bednarczyk, Patrycja Beatko, Adam Śliwa i Wiktor Szewczyk. Grupa starsza wystąpiła w składzie: Bartek Turała, Igor Szewczyk, Kacper Wyrostek.

Grupa młodsza zajęła 2 miejsce (na 5 występujących grup), a starsza 5 miejsce (na 8 występujących grup).

Ponadto Patrycja Batko zajęła 2 miejsce indywidualnie za najlepsze rozwiązanie testu.

Uczestnicy otrzymali w konkursie nagrody oraz dyplomy.

Uczniów do konkursu przygotowała Justyna Iskra.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Tutaj można obejrzeć fotorelację z tego wydarzenia.