IV Gminny Konkurs Biblioteczny "W świecie książek"

We wtorek 23 kwietnia 2024r. odbyło sie wręczenie nagród w IV Gminnym Konkursie Bibliotecznym "W świecie książek" pod hasłem Literackie podróże. Organizatorem tego konkursu była jest Szkoła Podstawowa w Jaworniku. Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice. Na Konkurs wpłynęło łącznie 68 prac z 18 szkół podstawowych. Powołana Komisja Konkursowa w dniu 04 kwietnia 2024 roku dokonała oceny prac według kryteriów określonych w regulaminie.

Po ocenie nadesłanych prac konkursowych Komisja w składzie:

• Krystyna Łętocha Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Myślenicach
  • Agnieszka Kazanecka-Bylica Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach
  • Bogusław Kuźmiński

przyznała III miejsce uczniowi klasy 8a Tomaszowi Majka za prezentację mulimedialną o motywie podróży w literaturze.

W imieniu burmistrza Miasta i Gminy Myślenice nagrody wręczyli sekretarz – Robert Pitala oraz naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu – Małgorzata Ciemińska.

Następnie uczniowie Szkoły w Jaworniku przenieśli widzów w magiczny świat książek, wcielając się w główne postacie ze szkolnych lektur.