Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca - według kalendarza to pierwszy dzień wiosny. W tym roku, mimo iż, za oknem szaro, buro i zimno w naszej szkole barwnie i kolorowo. Wszystko za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował obchody przywitania Pani Wiosny. Uczniowie wszystkich klas przyszli do szkoły ubrani w wylosowany wcześniej kolor (niebieski, zielony lub czerwony).

Kolejnym elementem obchodów był Szkolny Konkurs o tytuł Pani Wiosna. I tak przy całej społeczności szkolnej, w takt losowo wybranej muzyki zaprezentowały się Panie Wiosny. Całą imprezę poprowadziła Beata Mirochna - przewodnicząca Samorządu. Konkurencja ogromna, jury miało trudne zadanie i po wielu chwilach narady ogłosiło werdykt.

I tak oto tytuł Miss Wiosny zdobyła najmłodsza klasa w naszej szkole - 1a. Gratulujemy :)

Ale to nie wszystko, zapraszamy na szkolne korytarze gdzie można oglądać efekty zmagań plastycznych poszczególnych klas o tematyce wiosennej.

Ostatnia część to rywalizacja klas w pokoju zagadek - Escape Room, ale o tym napiszemy niebawem...