Serdeczne podziękowania za pomoc w zebraniu „darów” dla zwierząt ze schroniska w Harbutowicach.

Wolontariat Szkolny wraz z opiekunem Koła, chciałby bardzo podziękować Wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania „darów” w postaci karmy, kocy, legowisk, misek, itp. rzeczy dla zwierząt ze schroniska w Harbutowicach… zarówno Uczniom, Rodzicom jak i Nauczycielom.

Uzbierane rzeczy wolontariusze zawieźli do schroniska 30 maja 2018r. Opiekunowie schroniska bardzo dziękują za przekazane rzeczy, bo jak sami twierdzą: schronisko jest w bardzo trudnej sytuacji, gdyż utrzymywane jest z własnych datków, a oni – jako opiekunowie -  dwoją się i troją, żeby w jakiś sposób zdobyć pieniądze na jedzenia dla zwierząt. Dlatego taka inicjatywa jak nasza, jest bardzo potrzebna i mile widziana. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, których los porzuconych, chorych i starszych zwierząt nie jest obojętny. Takie akcje uczą nas wrażliwości i empatii na istoty, które czują tak samo jak człowiek i tak jak on – powinny być godnie traktowane.

Z serdecznymi pozdrowieniami…

Wolontariusze