Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

19 maja 2015r. w Turnieju Tenisa Stołowego - "Gimnazjada 2015" - o Puchar Starosty Myślenickiego w kategorii dziewcząt drużynowo uczennice: Agata Wieczorek i Zuzanna Wieczorek (kl. 3c) zajęły I miejsce oraz Anna Żądło (kl. 3c) i Gabriela Bałucka (kl. 2b) zajeły II miejsce.

20 maja 2015r w Turnieju Tenisa Stołowego - "Gimnazjada 2015" - o Puchar Starosty Myślenickiego w kategorii chłopców drużynowo uczniowie: Szymon Zając (kl. 2b), Kamil Mleczek (kl. 1b) oraz Opryszek Adam (kl. 3c) zajęli II miejsce.

Obydwa turnieje były organizowane przez Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznym im. M. Reja w Myślenicach.

W ramach rozgrywek siatkarskich trójek nasze uczennice w składzie: Aleksandra Uryga (kl. 3c), Kosakowska Małgorzata (kl. 2b), Woźniczka Karolina (kl. 3c), Syska Gabriela (kl. 3a) reprezentowały szkołę. Zajęły 5 miejsce w grupie.

Gratulujemy Uśmiech