Rozstrzygnięty Konkurs „NA HASŁO PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ”!

W dniu 03.11.2016r. dla uczniów Gimnazjum nr 3 został ogłoszony Konkurs na hasło promujące Szkołę. Konkurs miał na celu kształtować prawidłowe zachowania i postawy młodzieży w stosunku do patrona, społeczności szkolnej i lokalnej, jak również zainteresować uczniów sprawami środowiska szkolnego i lokalnego. Młodzież miała również szansę rozbudzać w sobie kreatywność i pomysłowość. Hasła, które uczniowie przynosili w ramach konkursu były niezwykle interesujące, chwytliwe, trafne i przede wszystkim zgodne z tematem, na co Komisja Konkursowa w pierwszej kolejności zwracała uwagę.

Z pośród wielu ciekawych haseł Komisja wybrała kilka najbardziej przykuwających uwagę i je odpowiednio nagrodziła miejscami. W związku z tym:

I miejsce otrzymał Glib Bersutskyi z kl. 2a za hasło „Małe kroki, wielkie sukcesy. To wszystko o Nas!”

II miejsce należało do Weroniki Srębacz z kl. 1a za hasło „Spełniamy tu swoje marzenia i chwalimy sobie powodzenia!”

III miejsce zajął Krzysztof Janik z kl. 2c za hasło „Szkoła otwarta na uczniów!”.

Komisja Konkursowa przydzieliła również jedno wyróżnienie dla ucznia Karola Pajki z kl. 1b za hasło ”Gimnazjum nr 3 marzenia spełni Ci!”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie, a szczególnie gratulujemy wygranym życząc dalszych sukcesów i wszechobecnej kreatywności.

Komisja Konkursowa  :)