Wielkie podziękowania za pomoc w zbiórce pieniędzy na protezę nogi dla Kamila - AKTUALIZACJA

W naszym Gimnazjum w dniach od 5 do 9 czerwca odbyło się wielkie zbieranie pieniędzy na protezę nogi dla byłego ucznia naszej szkoły - Kamila Chartuniewicza, który w ostatnim czasie uległ bardzo tragicznemu w skutkach wypadkowi, w wyniku, którego stracił nogę. Aby po tych trudnych chwilach mógł w miarę normalnie funkcjonować, postanowiliśmy wraz z całą Społecznością Szkolną i Rodzicami, wspomóc go w zbieraniu pieniędzy na zakup protezy. Wiemy, że w wypadku Kamila, każda kwota się liczy.

Wyznaczeni wolontariusze codziennie chodzili po klasach z puszką specjalnie przeznaczoną do tego celu i zachęcali uczniów do wrzucania pieniądzy. Również nauczyciele zrobili zrzutkę na Kamila, aby go wspomóc. Postanowiliśmy również poprosić Rodziców naszych uczniów o pomoc i dlatego - podczas zebrania z rodzicami w czwartek (08.06.2017) - wyznaczeni wolontariusze zachęcali rodziców przed zebraniem o wsparcie naszej akcji. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim za okazane serce i wsparcie finansowe dla Kamila.

W końcowym rozrachunku - wspólnie - udało się nam uzbierać 1923,50 gr. (Uczniowie: 653,50gr., Nauczyciele: 650.00, Rodzice: 620,00). Trzeba przyznać, że Wszyscy naprawdę wspaniale się spisali i pokazali, że w trudnej dla kogoś chwili potrafią się zjednoczyć i dokonać wspaniałych rzeczy.
W pojedynkę możemy zrobić niewiele, ale wszyscy razem „tworzymy wielkie działa”. Życzymy naszemu Koledze szybkiego powrotu do zdrowia i wierzymy, „… że również dla niego po wielkiej burzy zaświeci słońce, a po łzach przyjdzie radość”. Wszystkiego dobrego Kamil!!!

Wolontariusze

Kamil napisał do nas list z podziękwaniami za okazaną pomoc. W galerii znajduje się zdjęcie z jego treścia oraz potwierdzenie przelewu pieniędzy na konto. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc. Uśmiech