Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Propozycja koła przedmiotowego/zainteresowań

Termin

  1.  

Curyło

Janusz

1. Snycerstwo

2. Snycerstwo

Czwartek 7-8 lekcja

  1.  

Cwynar

Ewa

1. Klub Geografa- rozwijanie zainteresowań

2. Rozwijanie zainteresowań

Poniedziałek, 7 lekcja

Piątek, 1 lekcja

  1.  

Gołąb

Magdalena

1. Przygotowanie do egzaminu dla klas III

2. Rozwiajnie umiejętności językowych

Czwartek, 2 lekcja (kl. IIIc gr świetlicy)

Czwartek, 6 lekcja, kl. I

  1.  

Górka

Małgorzata

1. Siatkówka

2. Tenis stołowy/ zespół cherleeders

Czwartek, 6 lekcja

Środa, 8 lekcja

  1.  

Jaśkowiec

Magdalena

1. Wolontariat

2. Koło strzeleckie

Poniedziałek, 8 lekcja

Środa, 8 lekcja

  1.  

Jaworska

Beata

1. Koło muzyczne

2. Koło muzyczne

Wtorek, środa, 8 lekcja

  1.  

Kawecka

Krystyna

1. Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klas I-III

2. Przygotowanie do egzaminu dla klas III

Poniedziałek, środa, 8 lekcja

  1.  

Kluczyński

Marian

1. Koszykówka

2. Pływanie dla zdrowia

Wtorek, 8 lekcja

Czwartek, 18.30-20.00 (Aquarius)

  1.  

Król- Kowalcze

Agata

1. Piłka nożna

2. Badminton

Zgodnie z harmonogramem ekstraklasy

Wtorek, 8 lekcja

  1.  

Krok

Małgorzata

1. Koło miłośników fizyki- przygotowanie do konkursów i egzaminu

Poniedziałek, 8 lekcja

Czwartek, 7 lekcja (wymiennie)

  1.  

Pietrzak

Katarzyna

1. Koło matematyczne- rozwijanie zainteresowań

2. Przygotowanie do egzaminu dla klas III

Środa, 1 lekcja

Czwartek, 7 lekcja

  1.  

Płatek

Dorota

1. Miłośnicy języka polskiego - koło wsparcia dla uczniów z trudnościami i przygotowujące do egzaminu

2. Zrozumieć literaturę - koło rozwijające zainteresowania literackie

Czwartek, l.7

 

Poniedziałek, l.8

  1.  

Rozwadowska

Marzena

1. Koło przygotowujące do konkursów historycznych oraz wspomagające e uczniów z zaległościami

Poniedziałek, 7 lekcja

  1.  

Róg

Dariusz

1. Koło miłośników informatyki

2. Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek, 8 lekcja

Środa, 8 lekcja

  1.  

Łabędź

Lidia

1. Koło historyczne przygotowujące do egzaminu

Piątek, 7 lekcja

  1.  

Skowronek

Małgorzata

1. Odkrywcy biologii- koło dla uczniów ze szczególnymi uzdolnieniami

2. Przygotowanie do konkursu

Czwartek, 7 lekcja

Wtorek, 8 lekcja

  1.  

Tomal

Barbara

1. Przygotowanie do egzaminu dla klas III

2. Mistrz pióra- koło polonistyczne

Czwartek, 7 lekcja

Poniedziałek, 8 lekcja

  1.  

Urbańska

Agnieszka

1. Przygotowanie do egzaminu dla klas III

2. Koło rozwijające zainteresowania matematyczne dla klasy 1b

Wtorek, 1 lekcja

Środa, 8 lekcja

  1.  

Warchał

Cecylia

1. Koło chemiczne dla uczniów zdolnych

2. Koło chemiczne- zajęcia wspomagające dla uczniów

Środa, 8 lekcja

Kl. II poniedziałek, 7 lekcja

Kl. III poniedziałek, 8 lekcja

  1.  

Węgrecka

Agnieszka

1. Indywidualne zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

2. Indywidualne zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

  1.  

Węgrzyn

Anna

1. Koło miłośników biblioteki

Poniedziałek, 9 lekcja

  1.  

Wójcik

Małgorzata

1. Zajecia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas I

2. Koło języka angielskiego- zajęcia rozwijające

Czwartek, 7 lekcja

Poniedziałek, 6 lekcja

  1.  

Żądło

Monika

1. Zajęcia logopedyczne

2. Zajęcia logopedyczne

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne