Róża dla Jezusa Miłosiernego

W poniedziałek 31 marca w naszej szkole gościli ks. Bogusław Seweryn proboszcz parafii św. Wojciecha z Osieczan i Sylwia Jaśkowiec biegaczak narciarska, olimpijka z Soczi. Ksiądz Bogusław opowiadał nam o idei tańca dla Jezusa i zachęcał do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w sobotę 26 kwietnia na krakowskim Rynku Głównym.

Zainteresowani uczniowie odbyli próbę tańca. Fotorelacja poniżej. Kolejna próba w czwartek 3 kwietnia o godz. 8:00 w Auli.

Więcej o "Róży dla Jezusa Miłosiernego przeczytacie na Facebook'u a zeszłoroczną "Różę" możecie obejrzeć TUTAJ.