Róża dla Jezusa Miłosiernego 2014

W sobotę 26 kwietnia w przeddzień Święta Miłosierdzia i kanonizacji papieża Jana Pawła II na krakowskim rynku młodzież z naszego gimnazjum zatańczyła dla Jezusa. Około 40 uczniów naszej szkoły pod przewodnictwem ks. Bogusława Seweryna - proboszcza z Osieczan uczestniczyło w tańcu dla Jezusa Miłosiernego.

Po kwietniowych próbach w szkole i w sali OSP w Drogini w sobotę przed Świętem Miłosierdzia tańcem chwalili Pana zachęcając widzów do udziału w niedzielnych Uroczystościach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Wraz z uczniami czcili Jezusa tańcem: p. Magda Jaśkowiec, p. Józefa Wójtowicz, p. Marian Węgrzymn i znakomita biegaczka narciarska - Sylwia Jaśkowiec.

Film z tańca dla Jezusa znajdziecie TUTAJ

Do zobaczenia za rok :)

Pokazał się w sieci kolejny film, możecie go obejrzeć TUTAJ.