Nowoczesne metody pracy z uczniem ze szczególnym uwzględnieniem inteligencji wielorakich. Wypracowanie metod i form rozwijania kompetencji kluczowych- szkolenie dla wszystkich uczestników projektu MSĆ.

24.03.2021 r w ramach realizacji Zadania 4 projektu  Myślenicka szkoła Ćwiczeń MSĆ odbyło się 4 godzinne szkolenie poświęcone nowoczesnym metodom  pracy z uczniem ze szczególnym uwzględnieniem inteligencji wielorakich. Podczas szkolenia, które zostało poprowadzone przez p. Mariusza Stinię, wypracowane zostały również metody i formy rozwijania kompetencji kluczowych wśród uczniów.

Ze względu na panującą pandemię COVID spotkanie miało charakter hybrydowy. Osoby, które brały udział w szkoleniu stacjonarnie, miały zapewnione warunki reżimu sanitarnego.