Planowanie i ewaluacja pracy szkoły w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych z wykorzystaniem TIK- warsztaty online dla sieci dyrektorów szkół oraz osób zarządzających

Planowanie i ewaluacja pracy szkoły w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych z wykorzystaniem TIK to warsztaty, które odbyły się 25.03.2021 r dla osób zarządzających szkołą oraz dla sieci dyrektorów szkół.. Uczestnicy warsztatów pod kierunkiem dr Małgorzaty Jaśko zaplanowali strategie rozwoju swoich szkół, dokonali ewaluacji swoich wieloletnich planów rozwoju oraz zaprojektowali cele w określonej przez siebie wizji i misji szkoły, którą zarządzają. Ze względu na wysoki wskaźnik pandemii warsztaty zostały przeprowadzone onlinowo.