Warsztatowe spotkanie dla nauczycieli matematyki- realizacja zadania 4 "Działania Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń"

Rozwijanie u uczniów kreatywności, krytyczne myślenie, umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, czyli kompetencji kluczowych z wykorzystaniem TIK- to zagadnienie, które 22 kwietnia 2021 r zgłębiali nauczyciele matematyki podczas 6 godzinnych warsztatów prowadzonych przez panią Halinę Pulchny. Uczestnicy zajęli się opracowaniem cyklu Deminga: planuj –działaj -badaj-zmieniaj. Ponadto dokonywali monitorowania i oceny efektów podejmowanych działań. Wymieniali między sobą doświadczenia i praktyki, które pomagały w skutecznym rozwijaniu kompetencji kluczowych, promowania szkoły ćwiczeń oraz omówili propozycje scenariuszy lekcji.