Dni otwarte dla szkół podstawowych (2015r.)

9 kwietnia w naszej szkole odbyły się dni otwarte na które przybyło wiele szkół podstawowych, by uczniowie klas szóstych mogli poznać naszą szkołę od środka.

Odwiedzili nas uczniowie z Borzęty, Drogini, Osieczan oraz z Chełmu. Przybyli mieli okazję obserwować pokazy biologiczne prowadzone przez Panią Małgorzatę Skowronek, doświadczenia chemiczne prowadzone przez uczniów pod czujnym okiem Pani Cecylii Warchał. Uczniowie byli też w sali matematycznej Pani Katarzyny Pietrzak, gdzie mieli okazję dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o projektach międzynarodowych, w jakich bierze udział nasza szkoła. Następnie zwiedzali budynek szkoły, a po tym udali się na salę gimnastyczną gdzie mieli okazję zagrać w piłkę nożną, siatkówkę lub tenisa stołowego. Na końcu odwiedzili salę języka angielskiego gdzie czekał na nich poczęstunek. Cała ta akcja była prowadzona przez samorząd szkolny, dzięki czemu uczniowie wybierający przyszłą szkołę, mogą chętniej zdecydować się na nasze gimnazjum, jako miejsce przyjazne dla nowych członków naszej społeczności.