Święto Patrona Szkoły (2015r.)

12 maja 2015 r uczniowie, nauczyciele oraz cała społeczność Gimnazjum nr 3 w Myślenicach obchodzili Dzień Patrona Szkoły, Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Uczniowie klas III przekazali sztandar szkoły. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami udali się do Krakowa: na Wawel, gdzie wzięliśmy udział w ogólnopolskich uroczystościach: złożyliśmy hołd i cześć Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu pochowanemu w Krypcie Srebrnych Dzwonów. Następnie wzięliśmy udział w paradzie Związku Piłsudczyków Polskich oraz udaliśmy się na wystawę "Legiony polskie" w Muzeum Narodowym. Na zakończenie udaliśmy się do Centrum Jana Pawła II, gdzie wzięliśmy udział we Mszy Św., którą specjalnie dla nas odprawił ks. Olszowski. Uroczystości Dnia Patrona Szkoły obfitowały w wiele wrażeń.  Fotoreportaż z uroczystości poniżej.