Konkurs: "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia" (2015r.)

Po raz pierwszy w tym roku przedstawiciele szkolnego wolontariatu z Gimnazjum nr 3 w Myślenicach w składzie: Anna Panuś 1a, Dominika Batko 2b, Przemysław Baran 2b, Natalia Horab 2b, Magdalena Kutrzeba 2b, Ewelina Oramus 2c, Klaudia Kiszka 2d, Bartłomiej Panuś 2d, Kamila Januszewska 2d, Katarzyna Janik 3a, Maria Kasperek 3a, wzięli udział w VIII edycji konkursu: "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia" w ramach małopolskiego projektu.

Ich wspólne działania sprawiły, że dostali się oni do II etapu konkursu, który odbył się 28.05.2015r. w Krakowie. Na tym etapie wolontariusze prezentowali swój dorobek za rok szkolny 2014/2015. Końcowy etap konkursu odbędzie się 10 czerwca w Filharmonii Krakowskiej, gdzie nastąpi uroczyste podsumowanie projektów oraz prezentacja nagrodzonych projektów po przeglądach rejonowych. Laureatom konkursu zostaną wręczone statuetki "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia", dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia.

Niezależnie od tego, jaki będzie werdykt, wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!