Nasi uczniowie w spocie reklamowym Wisły Kraków

15 stycznia w obecności licznie przybyłych ości odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowo powstałego kompleksu Wisły Kraków.

Oficjalnemu otwarciu bazy treningowej Wisły Kraków przewodniczył burmistrz Myślenic, Maciej Ostrowski, wraz z prezesem spółki „Sport Myślenice” – Józefem Moskalem. Z kolei z ramienia Białej Gwiazdy w uroczystości udział wziął m.in. prezes Wisły Kraków SA, Jacek Bednarz, oraz prezes TELE-FONIKI – Ryszard Pilch. W środowe popołudnie w hali Dalinu Myślenice zgromadziło się prawie 400 gości, związanych nie tylko z Białą Gwiazdą, ale i krakowskim sportem. W gronie zaproszonych osób znaleźli się m.in. Marek Motyka, Grzegorz Pater, Kazimierz Moskal, Krzysztof Bukalski, Mirosław Szymkowiak, Tomasz Frankowski i Kamil Kosowski. Swoją obecnością zaszczycił także wybitny aktor, a zarazem wieloletni kibic Wisły – Jerzy Fedorowicz. Nie zabrakło również obecnych piłkarzy Wisły Kraków oraz sztabu szkoleniowego, a także pracowników dbających o codzienne funkcjonowanie klubu.Wśród zaproszonych gości znalazł się również dyrektor nszej szkoły - p. Stanisław Stożek - od zawsze kibic Białej Gwiazdy.

dyrektor_kibic

W trakcie imprezy był wyświetlany spot reklamowy w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły, która zawsze ma Wisłę w sercu. Spot rekalmowy możecie obejrzeć TUTAJ.