Spotkanie Rady Samorządu Uczniowskiego (2014r.)

W piątek 17 października 2014r. członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunowie p. Ewa Cwynar oraz p. Agata Michalec wybrali się na wycieczkę integracyjną. Podczas spotkania udało się zrealizować następujące cele: zapoznać ze sobą wszystkich członków, określić mocne i słabe strony, które pozwoliły lepiej podzielić się zadaniami, opowiedzieć sobie nawzajem o swoich zainteresowaniach i sposobach spędzania wolnego czasu. W  kolejnej części spotkania uczniowie zgłosili się do poszczególnych sekcji. Na wniosek uczniów powołano także nowe sekcje: sekcję medialną oraz kulturalną. Następnie w demokratycznym głosowaniu wyłoniono szefów poszczególnych sekcji. W ramach konsultacji społecznych RSU podczas lekcji wychowawczych zebrała pomysły na działania w roku szkolnym 2014/2015. Ustalono wstępny harmonogram i zakres działań.

Skład Samorządu Uczniowskiego znajduje się w tutaj