Porozumienia Szkół Współpracujących podpisane!

14 lipca 2020 r zostały podpisane ostatnie porozumienia Szkół Współpracujących w realizacji projektu Myślenicka Szkoła Ćwiczeń współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty. Porozumienia o współpracy ze Szkołą Wiodącą- Szkoła Podstawowa nr 4 w Myślenicach- podpisali dyrektorzy następujących szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 i 3 w Myślenicach, Szkoła Podstawowa w Polance, Jaworniku, Krzyszkowicach, Zespoły Placówek Oświatowych w Głogoczowie i Drogini oraz   Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Myślenicach. Życzymy owocnej współpracy!