Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Akcje Wolontariat I-VI 2018

Ciąg dalszy pracy naszych Wolontariuszy.

Akcje Wolontariatu IX-XII 2017r.

Zapraszamy poniżej na zapoznanie się z akcjami, które przeprowadzili uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Magdaleny Jaśkowiec.

Podsumowanie rocznej pracy wolontariatu

Zapraszam do obejrzenia prezentacji podsumowującej roczną pracę wolontariatu szkolnego.

Absolwenci 2013 - 2016

Gabriela Bałucka z kl. 3b stworzyła filmik o absolwentach z rocznika 2013 - 2016. Zapraszam do oglądania :)

Światowe Dni Młodzieży

Film wykonała Kinga Makusek z kl. 2c. Zaraszam do obejrzenia :)

"Strofy o miłości"

W dniu 26.02.2016r w Zespole Szkół w Dobczycach odbył się Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki Poetyckiej pod hasłem „Strofy o miłości”. Wyróżnienie otrzymali - Beata Mirochna (kl. 1b), Konrad Zygmunt (kl. 2b), Dawid Kopp (kl. 3b).

Nagranie jest słabej jakości ale warto...

Koncert zespołu "Bell Canto" w Herbaciarni "Powolność"

W dniu 30.01.2016r. o godz. 18.00 w Herbaciarni "Powolność" przy ul. Juliusza Słowackiego 3 w Myślenicach odbył się koncert zespółu wokalno – instrumentalnego Bell Canto działającego w Gimnazjum nr 3 w Myślenicach.