Myślenicki Laur Recytacji

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Państwa placówki do udziału w dwóch konkursach skierowanych do dzieci i młodzieży szkolnej.
Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024." oraz 39. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek" to konkursy z realizowane przez MOKiS już od wielu lat.

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024" odbywać się będzie w trzech etapach:

eliminacje wewnątrzszkolne – organizatorami tego etapu są szkoły zakończyć go należy do dnia 26.03.2024 r. (wtorek)

eliminacje międzyszkolne – organizatorem tego etapu jest MOKiS-  Eliminacje międzyszkolne odbędą się w formie on-line na podstawie nadesłanych nagrań audiowizualnych. od 03.04.2024 do 10.04.2024 r.

przesłuchania finałowe – organizatorem tego etapu jest MOKiS w połowie kwietnia

39. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" stanowi przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych z terenu powiatu myślenickiego.  Festiwal przebiega w dwóch etapach: - pierwszy to eliminacje powiatowe, drugi - spotkanie finałowe w Nowym Sączu. Eliminacje dla powiatu myślenickiego odbędą się 8 maja /środa/ 2024 r. od godz. 9.00. Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez złożenie karty zgłoszeń w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu ( ul. Piłsudskiego 20, 32-400 Myślenice) lub wysłanie jej na instruktorzy@mokis.myslenice.pl do 22 kwietnia 2024 r.

Regulaminy, karty zgłoszeń do obu konkursów  dostępne są na http://mokis.myslenice.pl.

Więcej informacji u nauczycieli uczących.