Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Oficjalnie 23 czerwca 2018r. przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, brali udział w uroczystościach na sali gimnastycznej gdzie Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach i w życiu szkoły.

Tradycją szkoły jest wręczanie rodzicom statuetki Przyjaciela Szkoły za pomoc i dobre serce. W tym roku Przyjacielami Szkoły zostali: p. Marek Lachowicz, p. Maria Fraś oraz p.Agata Mistarz.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy II i III gimnazjum. Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w naszej szkole, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.