Bieg terenowy 2016

21 czerwca 2016r. kolejny raz odbył się bieg terenowy. Każda klasa wystawiła zawodników do poszczególnych konkurencji.

Instalacje - zajęcia artystyczne

Klasy III w ramach zajęć artystycznych wykonywały instalacje. Oto kilka z nich uchwyconych aparatem :)

Poczet Sztandarowy na Boże Ciało

26 maja 2016r. na Zarabiu w Myślenicach nasz Poczet Sztandarowy, w nowym składzie, uczestniczył w obchodach uroczystościach Bożego Ciała.

"Dziady" w wykonaniu p. Andrzeja Jurczyńskiego

W dniu 24 maja 2019r. w naszym Gimnazjum kolejny raz gościliśmy aktora, pana Andrzeja Jurczyńskiego, który przedstawił "Dziady" oraz życiorys Adama Mickiewicza.

Akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji

4 maja 2016r. w środę odbyła się akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja prowadzona przez klasę 1c wraz z wychowawcą p. Cecylia Warchał.

Poczet Sztandarowy 3 maja

3 maja 2016r. na rynku w Myślenicach nasz Poczet Sztandarowy uczestniczył w obchodach uroczystości Uchwalenia Konstytucji.

Wyjazd do Oświęcimia

W czwartek 28 kwietnia 2016r. klasy drugie i trzecie uczestniczyły w wycieczce do Oświęcimia.

Wyjazd do Tyńca

W czwartek 28 kwietnia 2016r. klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce do Tyńca.

Lodowisko

22 kwietnia 2016r. kolejny raz w tym roku szkolnym odbył sie wyjazd na lodowisko do Krakowa.

"Mam talent" w Pierwszy Dzień Wiosny

W poniedziałek 21.03.2016r. świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie wzięli udział w programie "Mam Talent" organizowanym przez Samorząd Szkolny.

Żywa lekcja historii

W poniedziałek 14 marca 2016r odbyła się żywa lekcja historii. Grupa rekonstrukcyjna KERIN przedstawiła z humorem historię Polski z czasów pierwszych Piastów. W lekcji uczestniczyło ok 60 osób.

Wyjazd na łyżwy

We wtorek 2 lutego2016r. odbył się wyjazd na łyżwy.

Dyskoteka karnawałowa 2016r.

W czwartek 04.0.2016r. odbyła się dyskoteka szkolna organizowana przez Samorząd Szkolny.

Jasełka w wykonaniu Grupy Teatralnej działającej przy SP w Borzęcie

W dniu 5 stycznia 2016r. gościliśmy uczniów Grupy Teatralnej działającej przy SP w Borzęcie, którzy zaprezentowali nam "Jasełka". Przedstawienie było bardzo ciekawe, uczestniczyli w nim także uczniowe z naszego gimnazjum.

Zapraszam do galerii.