Odblaskowa SZKOŁA

Drodzy uczniowie!

W ramach akcji: ,,ODBLASKOWA SZKOŁA” organizowany jest w naszej szkole konkurs plastyczny: „JESTEM WIDOCZNY”.

Prace należy wykonać techniką dowolną, w formacie A4, i złożyć je u p. Magdaleny (świetlica) w terminie do 4 X 2018r. (czwartek). Więcej informacji na plakatach.

Drugą częścią akcji: „Odblaskowa Szkoła” będzie przeprowadzenie 10 X 2018r. (środa) miedzyklasowego Quizu: „ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM”. Każda klasa (IV – VIII + kl. gimnazjalne) wytypuje spośród siebie 2 przedstawicieli, którzy 10 X 2018r. napiszą na auli test (15 pytań) z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Natomiast dla klas I-III przewidziany jest TURNIEJ ZE ZNAJOMOSCI ZNAKOW DROGOWYCH. Tabele znaków  - w oddziale I-III - organizatorzy zwieszą 1 X 2018r., aby młodsze dzieci miały czas na poznanie i przypomnienie sobie podstawowych znaków: ostrzegawczych, zakazu, nakazu i informacyjnych).

Organizatorzy  konkursu przejdą po klasach w poniedziałek - 1 X 2018r., i powiedzą o szczegółach akcji dotyczących Quizu (IV – VIII + kl. gimnazjalne), i Turnieju (I-III).