KONKURSY HISTORYCZNE związane z NIEPODLEGŁOŚCIĄ

Uczniowie kl. 6a Weronika Szeliga, Rafał Synowiec i Wiktoria Żądło reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie "Godło, barwy i hymn Rzeczypospolitej" zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych w Głogoczowie. Uczniowie zajęli III miejsce wykazując się wiedzą na temat polskich symboli narodowych, śpiewając pieśni patriotyczne, tworząc pracę plastyczną oraz pisząc wiersz poświęcony symbolom naszej Ojczyzny.

Uczennica kl. 8a Teresa Gnass zajęła II miejsce w Konkursie Historyczno - Literackim "Polsko, Ty zawsze wiernych Synów miałaś" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaworniku.Teresa napisała pracę poświęconą wybitnemu MyśleniczaninowiRajmundowi Bergelowi - żołnierzowi, poecie oraz nauczycielowi.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów !