I miejsce w XII Powiatowych Zawodach Strzeleckich.

W dniu 13 XI 2018r. Grupa Strzelecka z naszej szkoły wzięła udział w „XII POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH DLA GIMNAZJALISTÓW” z okazji  „100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”, zorganizowanych przez Zarząd Powiatowy LOK. Zawody odbyły się w Strzelnicy Sportowej w Myślenicach. Podczas nich młodzież strzelała z broni pneumatycznej, a w trakcie zawodów zostały przeprowadzone eliminacje w konkurencji indywidualnej w kategoriach: chłopcy i dziewczęta, a także drużynowej. Każda szkoła mogła wystawić do zawodów 3 chłopców i 3 dziewczyny.  Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Kępa 3bG, Katarzyna Orawin 3bG, Klaudia Sikora 3aG, Sebastian Jamrozik 8a, Filip Horabik 8b, Karol Pajka 3bG.

Dzięki wspólnemu wysiłkowiNasza Grupa wystrzelała sobie I miejsce. Uczestnicy zawodów mogli również powalczyć między sobą o indywidualne miejsca. Najlepszym strzelcem wśród chłopców w kategorii indywidualnej okazał się nasz uczeń: Sebastian Jamrozik  8a. Natomiast wśród dziewcząt – indywidualnie: 5 miejsce zdobyła Katarzyna Orawin 3bG, VI m.- Emilia Kępa 3bG, VII m. – Sikora Klaudia 3aG.

Warto w tym miejscu dodać, że strzelających było 48, a zespołów 7 + 1 zespół rezerwy, więc jak można zauważyć – walczących o laur zwycięstwa było sporo.

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy!