Podziękowania za pomoc w akcji „Torebka słodyczy”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w dniach 16 - 24 maja wsparli nas w akcji zbiórki słodyczy dla dzieci chorych ze szpitala w Myślenicach. Zorganizowałyśmy tę akcję po to, aby ten specjalny dzień jakim będzie „Dzień Dziecka” upłynął radośnie również tym dzieciom, które nie miały tyle szczęścia co my. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych uczniów udało się uzbierać naprawdę wiele słodkości.

Chęć pomocy innym jest bardzo budująca, a świadomość jak dużo jest dobrych ludzi, którzy chętnie pomagają potrzebującym daję nadzieję na lepszą przyszłość. Wiadomo nie od dziś, że dookoła nas zdarzają się ludzie, którzy cierpią głód i niedostatek. Są to również dzieci, które przez okrutny los nie mogą cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Każda tego typu akcja jest organizowana po to, żeby choć na chwilę wywołać uśmiech na ich twarzach. A to jest wartość bezcenna. Tak, więc spróbujmy pomagać innym, choćby przez przyniesienie torebki słodyczy. To właśnie morał, który na pewno wielu uczestników naszej akcji wyniesie „...robiąc tak niewiele, robisz aż tak wiele”. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc w akcji.

Wolontariuszki:
Teresa i Weronika