Budżet Obywatelski

Drodzy Rodzice !

Jak zapewne wiecie ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim MiG Myślenice, Rada Rodziców złożyła zadanie nr 38. Bezpieczny Plac Zabaw Modernizacja i rozbudowa Placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach. Głosować można na stronie bo.myslenice.pl lub w formie papierowej (w dniu zebrania w szkole będą karty do głosowania które będzie można wypełnić). Głosować mogą osoby które ukończyły 16 lat i są mieszkają w Okręgu nr 2 . Rada Rodziców zachęca wszystkich do oddania głosu na nasze zadanie !

Okręg nr 2:
Ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Broniewskiego, Bukowa, Daszyńskiego, Długosza, Drogowców, Galla Anonima, Gałczyńskiego, Generała Bema, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Górna, Jagiellońska, Joselewicza, Jodłowa, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Piłsudskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Mostowa, Niepodległości, Orkana, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera, Reja, Reymonta, Rynek, Rzemieślnicza, Senatorska, Słoneczna, Słowackiego, Solskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Spytka Jordana, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szpitalna, Ujejskiego, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Źródlana, Zacisze, Zamkowa, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Rykały, Cegielskiego, Burmistrza Marka.