Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Akcje wolontaryjne

Szkolny Wolontariat składa serdeczne podziękowania… i zaprasza do kolejnych akcji wolontaryjnych.

Dziękujemy  wszystkim Społecznikom, którzy  zaangażowali się w akcję „Zbiórki karmy dla zwierząt ze Schroniska w Harbutowicach”. Współodczuwanie i pomoc słabszym jest...

Konkursy biblioteczne

Szkolna Komisja w składzie: p. Barbara. Tomal, p. Magdalena Jaśkowiec oraz p. Magdalena Tomal – Sumińska wybrały najlepsze prace do kolejnego etapu w konkursie „W świecie książek” – pod hasłem „Książkowe inspiracje”.

Egzamin ósmoklasisty i rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

W lpliku poniżej znajduje się prezentacja omawiająca przebieg egzaminu ósmoklasisty oraz informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Obiady w stołówce szkolenej

UWAGA !!!

Rodzice uczniów, którzy od 17-go maja nie będą korzystać ze stołówki szkolnej proszeni są o zgłoszenie tego faktu tel. (12) - 373 - 14 - 00  wewn.3 lub osobiście do p. intendentki w nieprzekraczalnym terminie do 14 maja.

Dyżury placówek przedszkolnych w okresie wakacji

W załączniku znajdują się harmonogram dyżurów placówek przedszkolnych w okresie wakacji.

Zarządzenie dyrektora w sprawie zmiany trybu nauczania

Zarządzenie Nr 3/04/2020/2021

dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach

z dnia 30.04.2021 r.

w sprawie:

zmiany trybu nauczania w dniach od 04.05.2021 do 25.06.2021 r.

Zarządzenie dyrektora w sprawie nauczania hybrydowego

Zarządzenie Nr 2/04/2020/2021

dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach

z dnia 23.04.2021 r.

w sprawie:

zmiany trybu nauczania z zdalnego na nauczanie hybrydowe w dniach od 26.04.2021 do 07.05.2021 r.

Jak radzić sobie ze stresem przed egzaminem

Ósmoklasisto !!!

Przed Tobą pierwszy poważny egzamin. Na pewno w związku z tym przeżywasz wiele emocji.

Chcesz dowiedzieć się jak sobie radzić ze stresem? Przeczytaj kilka pożytecznych informacji zamieszczonych na slajdach.

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola

Została uruchomiona rekroutacja dodatkowa do oddziałów przedszkolnych. Rekrutacji można dokonać poprzez link:

Oferta kształcenia dla ósmoklasistów

Poniżej znajdziecie oferty szkół średnich z powiatu myślenickiego na rok szkolny 2021/2022.

Gminny Konkurs Biblioteczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału  w GMINNYM KONKURSIE BIBLIOTECZNYM DLA UCZNIÓWSZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ Bibliotekę Szkoły Podstawowej w Jaworniku, edycja I pod hasłem Książkowe inspiracje.

Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.