Realizacja zadania 4 Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń MSĆ: Działania Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń w dniu 24.02.2022 r. Konsultacje Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - jakie wsparcie należy mu zapewnić w szkole?".

Efektywna praca z dysfunkcyjnym uczniem. Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - jakie wsparcie należy mu zapewnić w szkole?" to zagadnienie, jakie zostało omówione w dniu 24 lutego 2022 r w ramach 3 godzinnych konsultacji będącym  ostatnim  z trzech modułów szkolenia Efektywnej pracy  z dysfunkcyjnym uczniem. Konsultacje poprowadziła pani Ewa Kantyka. Podczas spotkania zostały poruszone następujące moduły: kształcenie specjalne w przepisach prawa oświatowego; organizacja kształcenia specjalnego w szkole i jej praktyczne rozwiązania; pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla ucznia objętego kształceniem specjalnym w szkole oraz dokumentacja kształcenia specjalnego obowiązująca w szkole.