Zadanie 4: działania Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń MSĆ : organizacja szkolenia Wykorzystanie zasobów pracowni przedmiotowych do pracy metodą projektu

23.03.2022 r w Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach odbyło się stacjonarne 4  godzinne szkolenieWykorzystanie zasobów pracowni przedmiotowych do pracy metodą projektu  dedykowane nauczycielom języków obcych i informatyków, uczestników  projektu Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń MSĆ. Podczas spotkania prowadzący, trenerzy MCDN, partnerzy naszego projektu, przedstawili szereg propozycji i rozwiązań, jak w praktyczny sposób podczas lekcji czy zajęć pozalekcyjnych wykorzystywać zasoby i pomoce, w które zostały doposażone pracownie Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń. Zajęcia te miały charakter warsztatowy i podzielone zostały na zespoły nauczycieli pracujących w Sieciach samokształceniowych.

Szkolenie dla nauczycieli przyrodników oraz matematyków odbyło się 13 kwietnia 2022 r.