Trwałość projektu Myślenicka Szkoła Ćwiczeń MSĆ

Zapraszamy nauczycieli gminy Myślenice przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, informatyków i języków obcych do zaangażowania się w realizację projektu Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń. W projekcie tym mogą wziąć udział nauczyciele matematyki, biologii, chemii, geografii, przyrody, języków obcych i informatyki, którzy otrzymają wsparcie od mentorów MCDN w formie kursów, warsztatów oraz sieci samokształcenia i samodoskonalenia. Wszystkie formy wsparcia, szkolenia i spotkania stacjonarne lub onlinowo będą się odbywać w SP nr 4 w Myślenicach zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Jako liderzy Myślenickiej Szkoły Ćwiczeń oferujemy:

1. 10 godz warsztatów metodycznych prowadzonych przez trenerów MCDN
  2. 10 godz lekcji pokazowych prowadzonych przez nauczycieli szkoły
  3. 10 godz konferencji i seminariów
  4. 20 godzin sieci współpracy i samokształcenia prowadzone przez pracowników MCDN, 4 sieci: informatyków, językowców, matematyków, nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.

Dorota Płatek