Seminarium dla uczestników projektu MSĆ: Wykorzystanie narzędzi google w googlowej szkole

W ramach działań wynikających z realizacji trwałości projektu Myślenicka Szkoła Ćwiczeń MSĆ 3 stycznia 2024r. nauczyciele wzięli udział w seminarium poświęconym wykorzystywaniu narzędzi Google w googlowej szkole. Prowadzące: pani Ewa Cwynar i Wioletta Majka zainspirowały zebranych do działania.  Dzięki aktywności uczestników, zainteresowaniu oraz  umiejętnemu wykorzystaniu myśli technologicznej podczas spotkania uczestnicy otrzymali wsparcie podnoszące jakość nauczania ze świadomym i celowym  wykorzystaniem  narzędzi TiK: w programach, aplikacjach użytkowych, grach czy przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.  Prowadzące zainspirowały zebranych do  wzbogacania zajęć aplikacjami i programami znajdującymi się na platformie Google.